אודות

"אין שני יהלומים זהים… לכל אחד מידות שונות, וזה מה שעושה כל אחד מהם יפה וייחודי. המטרה שלי היא למצוא את היהלום המושלם והייחודי עבור כל לקוח ולקוח…" -דיויד שוט

דיוויד שוט הוא יהלומן וגמולוג מוסמך. הוא מתמחה בקניה ומיון יהלומים בהתאם לתקן העולמי GIA, והתאמת כל יהלום לתכשיט המושלם עבורו.
הרומן שלו עם יהלומים התחיל ב- 1991, כאשר טס ליפן לעבודה ראשונה בתחום היהלומים. לאחר מכן למד זיהוי יהלומים בבלגיה, וחזר לארץ כדי לעסוק בתחום. לאחר מגוון משרות בתחום פתח עסק למכירת תכשיטי יהלומים בבורסה ברמת גן.
לאורך 30 שנות הקריירה שלו, גילגל אלפי יהלומים לאלפי לקוחות לשביעות רצונם המלאה.

“Diamonds Heart": תכשיטי יהלומים מותאמים אישית

בעזרת דיוויד שוט ניתן לרכוש מגוון תכשיטי יהלומים: טבעות אירוסין, עגילי יהלומים, תליונים, צמידים, ועוד.
תהליך יצירת התכשיט מתחיל במציאת היהלום. בפגישה או שיחה טלפונית הלקוח מפרט את רצונו והתקציב, ואליהם דיויד מתאים את היהלומים והתכשיטים המתאימים. בין המדדים בהם הוא מתחשב: סוג היהלום המבוקש, משקל, ניקיון, צבע ופרופורציה, מידת התכשיט הנדרש, ועוד.
בשלב הבא, נוצר התכשיט, ובו דיוויד מנצח על מלאכת הצורפות והשיבוץ של היהלומים. מלאכת הצורפות והשיבוץ הינה תהליך שדורש דיוק מירבי, ועל כן מוכרח להיעשות על ידי ידיים מקצועיות ומנוסות. עבודת צורפות ושיבוץ איכותית מביאה למראה מושלם של התכשיט, ואחידות בין היהלומים השונים המשובצים בו. על כן, דיוויד הוא היחיד שמפקח על הצורפות והשיבוץ, ובכך מתקבל תכשיט איכותי, עמיד וללא דופי.

"Shine Bright Like a Diamond”: תהליך שכולו אושר

התשוקה והסיפוק הגדולים של דיוויד מגיעים מתוך האושר שתכשיט היהלום מסב ללקוחותיו.
"מגיעים אלי בחורים עם האמא או ידידה כדי לבחור טבעת אירוסין לאישה שהם אוהבים, זוגות מבוגרים שמחפשים תכשיט מיוחד להנציח עשורים של נישואין מלאי אהבה, או אנשים שמחפשים דרך מיוחדת להנציח תקופה או אהבה", דיוויד אומר. "אני מלווה אותם, עוזר להם לבחור משהו אישי שילווה אותם שנים. בעזרת היהלומים אני הופך כל יום לחלק מהאושר של המון אנשים. זו זכות גדולה."
בתום התהליך חשיפת התכשיט הסופי ללקוח מביאה התרגשות רבה. בדיוק כפי שיהלום מנצנץ, הניצוץ בעיניו או בעיניה של מקבלי הטבעת מסב לדיוויד אושר גדול.

"Diamonds are Forever”: תכשיט שישאר אתכם לעד

כמו עם יהלומים, גם בעבודה עם לקוחות דיוויד מאמין בשקיפות מירבית. ולכן אמינות ומקצועיות עומדות בבסיס העבודה הבלתי מתפשרת שלו.
מתוך הרצון לייצר את התוצאה הטובה ביותר שתעלה על ציפיותיו של מבקש התכשיט, דיוויד מקפיד על שירות לקוחות אדיב ואיכותי, ודואג שכל אחד ואחת יוכלו בכל שלב בתהליך להגיד את אשר על ליבם ולבקש כל בקשה, כך שהתכשיט יהיה התגשמות של חלום, ומקבלי התכשיט יענדו אותו בגאווה במהלך כל החיים, – הרי יהלומים נשארים לנצח.
אם אתם מחפשים תכשיטי יהלום איכותיים שמותאמים בדיוק עבורכם, הגעתם למקום הנכון. תהליך הזמנת תכשיטי היהלום עם דיויד שוט הינו סובלני וקשוב, ומביא לתוצאה המושלמת. צרו קשר עם דיויד לקביעת פגישת היכרות ותזכו לתכשיט יפהפה מידיו המקצועיות של יהלומן מומחה מוביל בישראל.